• Obecnie brak na stanie
Zestaw garnków 18 el. Carbon Pro Berlinger Haus
search
  • Zestaw garnków 18 el. Carbon Pro Berlinger Haus
  • Zestaw garnków 18 el. Carbon Pro Berlinger Haus
  • Zestaw garnków 18 el. Carbon Pro Berlinger Haus
  • Zestaw garnków 18 el. Carbon Pro Berlinger Haus
  • Zestaw garnków 18 el. Carbon Pro Berlinger Haus

Zestaw garnków 18 el. Carbon Pro Berlinger Haus

640,00 zł
Brutto

Wysyłka: 2-3 dni robocze

Zestaw garnków granitowych 18 el. z kolekcji Carbon Pro firmy Berlinger Haus

Ilość
Obecnie brak na stanie

Zestaw garnków granitowych 18 el. z kolekcji Carbon Pro marki Berlinger Haus BH-6887

Garnki i akcesoria z serii  METALLIC firmy Berlinger Haus wykonane są z wysokiej klasy kutego aluminium pokrytego wewnątrz potrójną powłoką granitową o bardzo wysokim współczynniku twardości.
Powłoka zewnętrzna występuje w kilku wersjach kolorystycznych o charakterystycznym metalicznym połysku. Te atrakcyjne, nowoczesne i modne naczynia wyposażone są standardowo w uchwyty typu SOFT TOUCH .
Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek:
- gazowych
- elektrycznych
- indukcyjnych
- ceramicznych
- halogenowych 
System TURBO INDUCTION pozwala zaoszczędzić nawet 35% energii dzięki bardzo szybkiemu nagrzewaniu.

Skład zestawu:
- patelnia Ø24 x 6.5cm 2.3L
- patelnia Ø28 x 5.2cm 2.4L
- garnek z pokrywą Ø20 x 10.4cm 2.5L
- garnek z pokrywą Ø24 x 11.8cm 4.1L
- garnek z pokrywą Ø28 x 12.5cm 6.1L
- rondel z pokrywką Ø16 x 7.5cm 1.2L
- bakelitowe podkładki 2 szt.
- plastikowe pokrywki SMART LID do przechowywania potraw w naczyniach 3 szt.

- przybory kuchenne 3 szt.
    - łyżka wazowa
    - łyżka do makaronu
    - łopatka

Cechy naczyń
- potrójna nieprzywierająca powłoka granitowa
- materiał: wysokiej jakości odlewane aluminium
- zewnętrzna strona naczyń pokryta metalicznym szczotkowanym lakierem żaroodpornym
- Soft-Touch Handle: silikonowy uchwyt
- pokrywki z wysokiej jakości żaroodpornego szkła
- system­ TU­RB­O­ I­NDU­CTI­O­N (b­ardz­o­ sz­yb­k­o­ nagrz­ewają si­ę) do 35% o­sz­cz­ędno­ści energi­i­
- możliwość mycia w zmywarce przy użyciu łagodnych środków myjących
- do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowych, elektrycznych, indukcyjnych, ceramicznych, halogenowych
- przyjazny dla środowiska - nie zawiera PFOA, ołowiu i kadmu
- łatwe w czyszczeniu
- kolor: grafitowy

Przybory kuchenne
- ergonomiczne miękkie uchwyty
- podpórki pozwalające opierać przybory o blat
- nie przenoszą zapachów żywności
- nie rysują powłoki naczynia
- przydatne w każdej kuchni

Powłoka granitowa jest powłoką teflonową wzbogaconą miałem granitowym, dzięki czemu uzyskuje udało się uzyskać większą twardość.
Jest twardsza niż teflon, ale przy tym zachowuje jego zalety: nie przypala, dobrze rozprowadza ciepło. Łączy zalety naczyń żeliwnych i teflonowych.
Ma wszelkie zalety teflonu, ale jest bardziej odporna na uszkodzenia, przewyższana w tym nawet powłoki ceramiczne.

Granitowa powłoka sprawia, że naczynia są wyjątkowo odporne na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten typ garnków i patelni pozwala również na smażenie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią.

Kompozycja aluminiowego korpusu i ferromagnetycznego dna umożliwia użytkowanie na kuchni indukcyjnej oraz na wszystkich innych rodzajach kuchni i wykorzystywania najlepszych właściwości akutermicznych odlewanego i kutego aluminium na wszystkich kuchenkach i płytach grzewczych.

UWAGA
Ze względu na swój rozmiar zestaw nie może być wysyłany do paczkomatu.

Gwarancja 24 miesiące

Kolekcja
Carbon Pro

Producent

Specyficzne kody

EAN13
5999108421211

Producent Home Impex Ltd. Pallag str. 30 2120 Dunakeszi Węgry customer.service@homeimpex.hu +36-13778667

Osoba odpowiedzialna STERN POLSKA Sp. z o.o. Al. Krakowska 110/114 02-256 Warszawa Polska moripol@gmail.com 222155344

Zobacz także