FREE DELIVERY!

FROM 200 ZŁ, REPAYMENT FOR 30 DAYS!

Courier Siódemka - prepayment 14 zł

We deliver the goods within 24 hours of payment appropriations.

CALL US!

(22) 847 74 08

You can call us from Monday to Friday.

between the hours of 9.00 - 18.00 WELCOME!

NEWSLETTER

Sign up for our newsletter and join our regular customers. On the powerhouse you will receive from us discounts!

Komplet sztućców na 12 osób

Przygotowaliśmy dla Państwa komplety sztućców o niezwykłym pięknie wykonania z najlepszych materiałów. Prezentowane zestawy to idealna propozycja dla osób poszukujących ekskluzywnego prezentu lub pragnących odnaleźć komplet sztućców na 12 osób wyróżniający się spośród innych, standardowych propozycji. Wybraliśmy ekskluzywne linie firm Gerpol oraz Gerlach rozpoznawalne na całym świecie w związku z jakością produkowanych kompletów sztućców. Zachęcamy do zakupu nasze komplety sztućców z pewnością będą odpowiadać Państwa wysokim wymaganiom.

Garnki ceramiczne oraz żeliwne

Garnki ceramiczne zebrane w naszej ofercie to fantastyczny wybór kolorów, rozmiarów i zastosowań dla każdej potrawy. Również garnki żeliwne to wspaniała różnorodność luksusowych form oraz nowoczesnej obróbki gwarantującej trwałość każdego produktu. Zarówno garnek ceramiczny jak i garnek żeliwny został stworzony z myślą o doskonałej jakości zarówno samego produktu jak i przygotowywanych w nim potraw. Polecamy Państwu zakup znakomitych produktów Cookut, Gerlach czy Fissler aby już dziś wspaniałe parametry jakie mają żeliwne garnki bądź produkty ceramiczne mogły być doceniane również w Państwa kuchniach.

Noże kuchenne Gerlach

Noże kuchenne Gerlach to efekt wieloletnich prac nad udoskonalaniem produktów tego czołowego producenta. Zestaw noży kuchennych sygnowany tą marką to gwarancja perfekcji wykonania oraz znakomitych materiałów użytych do ich produkcji. Polecamy różnorodne komplety przeznaczone do wykonywania odmiennych prac. Pośród noży kuchennych Gerlach znajdą Państwo propozycje z drewnianymi rękojeściami, doskonałą gatunkowo stalą oraz ergonomicznym kształtem uchwytu. Zestaw noży kuchennych to ekskluzywna propozycja dla każdego amatora oraz profesjonalisty. Wyselekcjonowaliśmy dla Państwa najciekawsze propozycje zachęcamy do zapoznania się z zestawami noży kuchennych Gerlach.

Patelnie ceramiczne

Patelnie ceramiczne oraz patelnie żeliwne wybrane zostały przez nas przede wszystkim z uwagi na materiały z jakich zostały wykonane oraz ich właściwości podczas gotowania. Nie zapomnieliśmy jednak o aspekcie estetycznym, w związku z czym każda patelnia ceramiczna bądź patelnia żeliwna jest jednocześnie nad wyraz estetyczna. Głównymi zaletami proponowanych produktów jest zapewnienie optymalnej wartości cieplnej podczas przyrządzania potraw a także aspekt zdrowotny. Proponujemy Państwu szeroki wybór obejmujący zarówno patelnie żeliwne jak i patelnie ceramiczne takich producentów jak Gerlach, Cookut, Ibili czy Grenpan.